je značkou profesionální dermokosmetiky vytvořené v Bordeaux v roce 1946. Nese jméno své zakladatelky, doktorky medicíny, výjimečné ženy, jejíž vášeň pro krásu se nadala nikdy popřít.

Základní myšlenkou této dermokosmetiky je fakt, že každá žena, rovněž každá pleť, potřebuje individuální péči a přístup. Klientkám je tak předepisován osobní „recept na krásu“ šitý na míru, kdy ve spojení profesionálních dermooštření a pravidelné doporučené domácí péče, jsou viditelné výsledky garantovány.

 

Ošetření pleti

Stejně jako každá žena je jedinečná, i jednotlivé pleti potřebují individuální přístup. Kosmetika Simone Mahler nabízí širokou škálu ošetření, které se zaměřují na jednotlivé problémy jako je akné, vrásky, povadlá pleť, pigmentace, unavená pleť bez života… Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.

 

ECOCERT certifikát (klikněte na odkaz, aby se vám otevřel soubor ve formátu pdf)

 

Purifiant Express

Čistící ošetření pro mladou smíšenou pleť, která má tendenci k mastnotě. Po ošetření je pleť matná, zářivá, a pokožka je zjemněná.

 

Cleanodermie

Intenzivní čistící ošetření pro mastnou pleť aknózní, asfyktickou. Výsledkem je zdravá pleť, stažené póry, jasná barva pleti.

 

 

Oligolift

Modelážní ošetření na bázi oligo-elementů s rozjasňujícím, vypínacím, hydratačním efektem. Pokožka je vláčná, absolutně pokojná. Účinek je dlouhotrvající.

 

 

Expert Micro-dermabrasion

Ošetření na obnovu pokožky. Peeling působí chemicky a mechanicky. Vhodné spojit s Actilift programem. Jemné vrásky jsou vyhlazené, zrno kůže zjemněné.

 

 

Prestige

Globální ošetření pro omlazení a rozzáření. Zažijete masážní techniky zad, rukou a chodidel plynulou obličejovou reflexologii. Exkluzivní ošetření přináší maximální uvolnění a pohodu.

 

 

Preventif

Preventívní protivráskové ošetření, pro pleť vystavovanou vnějším agresím. Po ošetření je pleť intenzívně hydratovaná bez pocitu mastnoty.

 

 

Revitalasant

Intenzivní liftingové ošetření. Vrásky jsou jemnější, obrysy tváře napnuté, ovál obličeje vyformovaný.

 

 

Liftoplastie

Intenzívní zpevnění pleti. Díky modelační masce a gázové bandáži se ovál obličeje opět vyformuje.

 

 

Blanc

Ošetření na bázi stabilizovaného vitamínu C, na zjemnění pigmentací a pro zářivost pleti.

 

 

Hydroplastie vitaminée

Vitamínové hydratační ošetření pro všechny typy pleti, na regeneraci epidermy.

 

 

Hydroplastie intense

Reparuje, revitalizuje a hydratuje velmi suchou pleť.Výsledkem je zdravá jasná pleť.

 

 

Tělové ošetření

Protože každá žena je jedinečná a zaslouží si osobní přístup, Simone Mahler vypracovala specifická ošetrení těla na základě metod testovaných v Pilotních Centrech krásy Simone Mahler.

J´amb Tonic

Tonizující ošetření nohou. Zlepšuje povrchovou cirkulaci, odstraňuje pocit těžkých nohou.

 

Gommage au Micro sel

Exfoliační a energizující starostlivost. Přínos oligo-elementů a minerálních solí. Aktivuje se látková výměna pokožky. Pokožka je vláčná, hydratovaná a extémně hladká.

 

 

Gommage remodelant

Exfoliační modeláž pro zjemnění pokožky. Intenzivně hydratuje a zpevňuje.

 

 

Soin du dos

Čistící ošetření problémové pokožky zad.

 

 

Soin du buste

Zpevňující ošetření poprsí. Vylepší pružnost podporného tkaniva, hydratuje a tonizuje.

 

 

Algal minceur

Zeštíhlující ošetření, eliminace toxinů, úbytek cm už po prvním ošetření.

 

 

Soin Plaisir d´Orient

Relaxační modeláž inspirovaná Ajurvédou modeláž s teplým olejem, na přinavrácení energie, vitality a pohody. Dotvoření atmosféry „hudba, svíčky, esenciální oleje“.

 

 

Soin Equilibre élasto-lissant

Globálně harmonizující modeláž. Spojení 5 tradičních východních technik. Poskytuje pocit uvolnění a pohody. Emocionální aspekt tohoto ošetření je nejdůležitější.

 

 

Cryo minceur

Zeštíhlující drenážní ošetření, zmírňuje celulitídu, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, zpevňuje tkanivo.

 

 

Cellu-detente

Ošeření spojující zeštíhlení a relax s mořskými řasami a Guaranou. Stimulační a relaxační manuální techniky, lokální teplé bahenní zábaly. Intenzivní relaxace, celulitída zmírněná.