Tripolární radiofrekvenční systém Tripollar Apollo je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperativní) metodou odbourávání tuků, omlazení, zpevnění kůže a regeneraci strií a jizev.  Je alternativou odstranění nadbytečné tukové tkáně a zpevnění kůže.

 

Rychlé a snadné ošetření

TriPollar™ představuje jemnou a ohleduplnou alternativu k plastickým operacím. Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány. Standardní ošetření obnáší 6-8 sezení v trvání 20 – 40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Způsob a technika ošetření se dá lehce a rychle naučit. Není zapotřebí žádný spotřební materiál.

TriPollar™ od společnosti Pollogen™

Jedinečná technologie která umožňuje četná ošetření – s jistotou, příjemně a bezbolestně, s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem.

 • tvarování těla
 • zvýraznění kontur obličeje
 • napnutí kůže
 • redukce celutitídy
 • lokální odstranění tuku
 • redukce objemu
 • regenerace kolagenu
 • lifting
 • vylepšení struktury kůže
 • zeštíhlení
 • lepší prokrvení a lymfatický tok

Nová definice RF (radiofrekvenční ) technologie!

RF-technologie TriPollar™ pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii která působí v tkáních. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim dosahuje TriPollar™ pomocí 3-polů řízených speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hlubokých vrstvách kůže.

Soustředěná energie pro lepší výsledky

TriPollar™ od společnosti Pollogen™ představuje RF-technologii třetí generace. Prostřednictvím tří a více elektrod dodává bezbolestně soustředěnou energii do dermálních a podkožních vrstev. Tato energie se soustředí výhradně do ošetřovaných vrstev a nechává povrch pokožky netknutý.

Takto soustředěná energie umožňuje účinější působení a viditelné výsledky jíž po prvním sezení. Zároveň není zapotřebí tak velký přisun energie a ošetření je tedy příjemné a bezbolestné. Klinické a histologické studie prokázaly pozitivní vliv technologie TriPollar™ na regeneraci kolagenu a uvolnění tuku nashromážděného v buňkách.

Tvarování těla pomocí technologie TriPollar™

RF-energie TriPollar™ zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejích objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitídy.

Vypnutí obličejových kontur pomocí technologie TriPollar™

Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile je zahřejete, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem.